НАШІ ПОСЛУГИ

Фахівці відділу експертиз та обстежень в галузі будівництва ДП „Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці” проводять інструментальне обстеження будівельних конструкцій.

03

Обстеження об’єктів будівництва, паспортизація будівель та споруд

Обстеження будівель та споруд проводиться у відповідності з вимогами Статті 39-2 «Огляд, обстеження та паспортизація об’єктів» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» із змінами і доповненнями. Обстеження об’єктів будівництва здійснюється з метою оцінки його відповідності основним вимогам до будівель і споруд, визначеним діючим нормативним актам, та вжиття обґрунтованих заходів щодо забезпечення надійності та безпеки під час його експлуатації.

Порядок проведення обстеження затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 р. № 257.

Обстеження виконуються на підставі положень ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 «Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану».

Центр спроможний виконувати паспортизацію об’єктів Регістра судноплавства України – паспортизацію, експертне обстеження та оцінку технічного стану гідротехнічних споруд.

У штаті ДП «ЧЕТЦ» є відповідальні виконавці робіт, а саме з технічного обстеження будівель і споруд, які у встановленому порядку пройшли професійну атестацію. При проведені обстежень будівель та споруд до виконання робіт залучається випробувальна лабораторія технічної діагностики та неруйнівного контролю ДП «ЧЕТЦ», яка має у своєму складі сертифікованих фахівців з неруйнівного контролю, в тому числі з неруйнівного контролю будівельних конструкцій (металоконструкцій та залізобетонних конструкцій), відповідну матеріально-технічну базу.

ДП «ЧЕТЦ» внесено до електронного реєстру Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Інформацію про виконавців робіт з обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, підприємства, установи та організації, у складі яких є відповідальні виконавці таких робіт дивись за посиланням https://dabi.gov.ua/informatsiya-pro-vykonavtsiv-robit-z-obstezhennya/


Останні новини

Види робіт