Новини

У відділі навчання ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» з 1 по 14 лютого поточного року пройшли навчання та перевірку знань  106 фахівців Одеської митниці ДФС.  Для них було прочитано лекції на теми:

  1. загальний курс з охорони праці;
  2. питання електробезпеки для посадових осіб  і спеціалістів (з присвоєнням або підтвердженням групи з електробезпеки);
  3. «Правила  безпечної експлуатації магістральних газопроводів»;  
  4. навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій, до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів пожежної безпеки.

Посадові особи Одеської митниці ДФС пройшли не лише навчання, а й перевірку знань з пройденого матеріалу. Викладач ДП «Чорноморський ЕТЦ» Олександр Коваленко та представники керівництва Головного управління— заступник начальника Ігор Булгаков, начальник відділу Ольга Сліпенко, головний державний інспектор Євген Нефьодов відзначили високий рівень знань спеціалістів.

Прес-служба ДП «ЧЕТЦ»

Сьогодні вся країна вшановує Героїв Небесної Сотні – незламних патріотів, чиєю кров’ю була омита столиця держави, котрі поклали своє життя заради майбутнього нашої країни.

Начальник відділу з питань гігієни праці Державної служби України з питань праці Людмила Харчук 14 лютого 2018 року провела семінар-нараду з головами комісій з проведення медичних оглядів лікувально-профілактичних закладів Вінницької області.

22 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їхні результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Держпраці у 2017 році.

14 лютого 2018 року відбулося  засідання тристоронньої робочої групи за напрямом «Охорона праці та соціальний захист» проекту Генеральної угоди на новий строк. Голова Держпраці очолює групу «Гідні умови праці та соціальний захист працюючих».