Новини

06 Вер. 2016

Турнір «Кубок Чорного моря»

Одеська область

Колектив Чорноморського ЕТЦ брав участь у здійсненні заходу щодо участі молодих одеситів у Міжнародному турнірі «Кубок Чорного моря»

Колектив ДП «Чорноморський експертно-технічний центр» ставиться з великою увагою до виховання молоді, нашого майбутнього покоління.

Згідно календарного плану спортивних заходів на 2016 рік, затверджених Міністерством молоді і спорту України, у серпні поточного року у м. Одесі було організовано та проведено Міжнародний турнір «Кубок Чорного моря», у якому брали участь та стали переможцями молоді тайбоксери і кікбоксери Одеси — спортсмени Української Фередації таїландського боксу і кікбоксінгу «МУЕЙ-ТАЙ».

Українська Федерація таїландського боксу «МУЕЙ-ТАЙ» — громадська організація, яка розвиває в Україні на високому рівні вид спорту — таїландський бокс «МУЕЙ-ТАЙ» і представляє Україну на найвищих спортивних форумах, включаючи чемпіонати Європи та світу. Філософія цієї організації полягає в тому, що кожна дитина має право одержати шанс знайти свій шлях у великому спорті. У спортивних центрах, розташованих у м. Одесі, всі діти віком до 16 років тренуються безкоштовно. Даний підхід допомагає десяткам дітей, у тому числі з «неблагополучних» сімей, одержувати альтернативну «вулиці» систему виховання та самореалізації.

Спортсмени — вихованці Федерації, а саме збірна команда України з таїландського боксу МУЕЙ-ТАЙ за короткий час увійшла до п’ятірки найсильніших команд світу і досягла високих результатів. Серед них — трикратні чемпіони світу, двократні срібні призери світу, семикратні бронзові призери світу; чотирьохкратні чемпіони Європи, двократні срібні призери,трикратні бронзові призери Європи та ін.

Прес-служба ДП «ЧЕТЦ»

Останні новини

Види робіт