Новини

11 Жовт. 2016

Bідбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці

Відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці

Фахівці ДП «Чорноморський експертно-тенічний центр Держпраці» взяли участь засіданні колегії Державної служби України з питань праці, яке відбулось в Одесі 30 вересня 2016 року. На засідання були запрошені та взяли активну участь начальники Головних управлінь (Управлінь) Держпраці, а також керівництво експертно-технічних центрів в областях.

Під час роботи колегії було розглянуто питання:

  1. Ефективність заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.
  2. Проблеми під час проведення спеціальних розслідувань нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві. Шляхи їх вирішення.
  3. Підвищення ефективності здійснення державного нагляду та відомчого контролю за станом охорони праці на підприємствах агропромислового комплексу України.
  4. Про стан нормативно-правового забезпечення діяльності органів Держпраці.

Лейтмотивом колегії були проблеми профілактики виробничого травматизму та легалізації праці на виробництві. Ці питання висвітлив у своєму виступі та коментарях до виступів учасників колегії Голова Державної служби України з питань праці Р. Чернега. Його підтримали у своїх виступах заступник директора департаменту з питань праці — начальник відділу з питань оплати праці І. Дегнера, начальник управління інспекційної діяльності Н. Ємельянова, заступник директора департаменту — начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері М. Радіонов, заступник начальника управління — начальник відділу нормативно-правового забезпечення управління юридичного забезпечення О. Кокоша, начальник Головного управління Держпраці в Одеській області М. Дзюба та ін.

Як підкреслив Голова Держпраці Р. Чернега, серйозний превентивний захід у питаннях охорони праці — погляд на проблеми безпеки праці очима нашого молодого покоління. Тому учасники колегії привітно зустріли юного переможця Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці — очима дітей» 10-річного учня одеської школи Артема Венгеровича. Голова Держпраці Р. Чернега вручив йому подарунок і нагороду. У відповідь хлопчик прочитав вірша:

Очень важное дело — охрана труда,
Жизнь сберечь и здоровье помогает она.
Этой теме отдельный журнал посвящен,
«Охрана труда» называется он.


И журнал этот конкурс проводит отличный,
Знаю, что говорю, я участвовал лично!
Создан он для того, чтобы люди всегда
Относились серьезно к охране труда.


Обращаюсь я к детям всей нашей страны:
Вы участвовать в конкурсе непременно должны!
Присылайте рисунки, взгляните скорей
На охрану труда глазами детей!


За підсумками колегії учасники прийняли відповідне рішення.

Прес-служба ДП «ЧЕТЦ»

Останні новини

Види робіт