Новини

04 Лист. 2016

Про нас пишуть

«Підвищення якості технічної діагностики — це передусім творчість колективу високої кваліфікації»

Так називається стаття, опублікована у черговому номері Всеукраїнського науково-технічного журналу «Технополіс» (жовтень 2016 р).

Статтю присвячено діяльності ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці». У ній директор підприємства Микола Олександрович Калайда розповідає про досягнення в діяльності колективу, проблеми в роботі, підвищення якості роботи технічних експертів і тим самим забезпечення надійності експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки.

Стаття ілюстрована фотографіями — на другій сторінці обкладинки і на розвороті всередині журналу.

Це вже далеко не перший матеріал у журналі «Технополіс». ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» вже багато років підтримує тісний зв’язок з цим виданням. У журналі постійно публікуються статті, автори яких —керівництво та фахівці Чорноморського ЕТЦ. В публікаціях розглядаються актуальні теми сьогодення, зокрема, забезпечення надійної роботи основних фондів виробництва: в багатьох галузях їх старіння значно випереджає темпи оновлення.

Зараз чимало об’єктів підвищеної небезпеки, наприклад, вантажопідіймальних споруд, посудин, що працюють під тиском, котлів тощо вже давно відпрацювали свій нормативний ресурс, однак через відсутність у підприємств коштів на технічне вдосконалення продовжують експлуатацію, і часто не впродовж одного, а й двох термінів. З цієї причини значно підвищується роль технічної діагностики.

Директор ДП «Чорноморський експертно-технічний центр» М. Калайда вважає, що експерт — це інженер найвищого ступеню. Вже неодноразово доведено, що ціна помилки експерта може коштувати життя багатьох людей. Тому до кваліфікації експертів в колективі досить високі вимоги. Люди тут працюють грамотні і досвідчені. Регіон складний, промисловий, і забезпечити безпеку життя тут дуже непросто.

Один з співробітників ніби жартома одного разу розшифрував назву центру: «Чорноморський експертно-творчий центр». І насправді, діяльність Чорноморського ЕТЦ — перш за все творчість, спрямована на допомогу людям, збереження їх життя і здоров'я.

Прес-служба ДП «ЧЕТЦ»

Останні новини

Види робіт