Новини

09 Лист. 2016

Передплата на журнал Технополіс

Шановні керівники та фахівці служб охорони праці

підприємств, організацій і установ

м. Одеси і області!

В Україні продовжується передплата на періодичні видання на 2017 рік.

Одним із головних напрямків діяльності Держпраці залишається проведення превентивних заходів, спрямованих на запобігання травматизму та створення  безпечних і нешкідливих умов праці, профілактику порушень трудового законодавства. Велику роль у вирішенні цього  стратегічного завдання відіграють друковані засоби Держпраці України, зокрема журнал «Технополіс». Видання розраховане на керівників підприємств, установ і організацій всіх форм власності, на фахівців служб охорони праці, юридичних, кадрових і фінансових служб.

Керівництво та фахівці Держпраці постсійно надають на сторінках часопису консультації, роз’яснення щодо практичного застосування нормативно-правових документів, відповідають на запитання читачів, поширюють передовий досвід. В журналі друкуються  нові нормативно-правові акти.

Спираючись на Положення про Державну службу України з питань праці, запрошуємо Вас взяти участь у передплаті журналу «Технополіс», організувавши проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи на Ваших підприємствах, установах та організаціях.

Ваша активна позиція дасть змогу значно розширити інформаційний простір, в якому висвітлюється позитивна діяльність Держпраці України.

Запрошуємо Вас до співпраці!

Журнал можна замовити в усіх поштових відділеннях зв’язку  «Укрпошта», передплатних агенціях та через редакцію.

Передплатний індекс «Технополіса» у каталозі видань України  40517.

Довідки за тел.. (056) 776-80-75.

Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Заздалегідь вдячні за підтримку та порозуміння.

 

В. Притискач,

в. о.. головного редактора

журналу «Технополіс»

Останні новини

Види робіт