Новини

19 Жовт. 2017

Робоча зустріч керівництва Головного управління і Чорноморського ЕТЦ з керівниками ДП «Морський торговельний порт «Южний» і ТзОВ «ТРАНСІНВЕСТСЕРВІС»

Керівництво і фахівці Головного управління та Чорноморського ЕТЦ провели робочу зустріч з керівництвом ДП «Морський торговельний порт «Южний» і Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «ТРАНСІНВЕСТСЕРВІС» спрямовану на налагодження взаємостосунків, підвищення рівня охорони праці і промислової безпеки.

На початку зустрічі між першим заступником начальника Головного управління Миколою Калайдою, в.о. директора ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» Андрієм Смоляровим, а також фахівцями Головного управління і Чорноморського ЕТЦ відбулася зацікавлена розмова з роботодавцями, під час якої керівники підприємств розповіли про хід виконання заходів щодо створення на робочих місцях здорових і безпечних умов праці, усунення небезпечних факторів, які можуть призвести до ушкодження здоров’я працівників.

Керівники місцевого наглядового органу та експертно-технічного центру, в свою чергу, розповіли керівництву ДП «Морський торговельний порт «Южний» і ТзОВ «Трансінвестсервіс» про найбільш типові нещасні випадки та професійні захворювання, які мали місце упродовж останнього часу на підприємствах області та України в цілому, застерегли від порушень, які призвели до людських трагедій. При цьому також було звернуто увагу на те, що, відповідно до ст. 13 Закону «Про охорону праці», роботодавець зобов’язаний впроваджувати прогресивні технології, засоби механізації та автоматизації виробництва, організовувати проведення аудиту охорони праці, атестацію робочих місць за умовами праці, здійснення відомчого контролю за дотриманням працівниками правил поводження з машинами та механізмами, використанням засобів захисту. Було наголошено на тому, що роботодавець несе персональну відповідальність за порушення вимог охорони праці, які можуть призвести до нещасних випадків та професійних захворювань.

Для більш детального ознайомлення з підприємствами гостям було організовано екскурсію по територіях та підрозділах.

Прес-служба ДП «ЧЕТЦ»

Останні новини

Види робіт