Новини

24 Жовт. 2017

Керівництво Головного управління і Чорноморського ЕТЦ провели нараду з колективом ПАТ «Одеський припортовий завод»

 Керівництво Головного управління Держпраці в Одеській області і ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» провели нараду з питань охорони праці і промислової безпеки з керівниками і працівниками ПАТ «Одеський припортовий завод».

Передусім було звернуто увагу присутніх на те, що вимоги законодавства з охорони праці повинні системно дотримуватись у всіх підрозділах підприємства.

Під час бесіди між першим заступником начальника Головного управління Миколою Калайдою, в.о. директора Чорноморського ЕТЦ Андрієм Смоляровим та т. в. о. Голови правління—директора ПАТ «Одеський припортовий завод» Сергієм Назаренком було обговорено  стан охорони праці і промислової безпеки на підприємстві, хід виконання заходів щодо створення на робочих місцях здорових і безпечних умов праці, усунення небезпечних факторів, які можуть призвести до ушкодження здоров’я працівників.

 Фахівці Головного управління підкреслили, що питання функціонування системи управління охороною праці, виконання посадовими особами обов'язків з питань охорони праці — одні з провідних завдань колективу підприємства, направлених на скорочення кількості випадків виробничого травматизму.

       Представниками Головного управління та Чорноморського ЕТЦ було наголошено на необхідності організації превентивних заходів зі зменшення випадків виробничого травматизму на ОАО «Одеський припортовий завод».

Учасникам наради було організовано екскурсію по території підприємства.

 Прес-служба ДП «ЧЕТЦ»

Останні новини

Види робіт