Минулого року ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виграв тендер на проведення експертних обстежень (діагностування) вантажно-підіймальних кранів у ДП «Морський торгівельний порт «Чорноморськ».

З цим підприємством у ДП «ЧЕТЦ» давнє співробітництво. Морський торгівельний порт «Чорноморськ» ( до 2016 року — Іллічівський морський торгівельний порт) — сучасний міжнародний високомеханізований універсальний транспортний вузол, що спеціалізується на перевалці генеральних, наливних, насипних та навалочних вантажів. Один із найпотужніших портів України.

Через порт здійснюються міжнародні зв’язки України майже із 100 країнами світу.

Протягом 2017 року працівники ДП «ЧЕТЦ» виконали експертні обстеження (діагностування) 117 вантажно-підіймальних кранів — портальних, мостових, мостових перевантажувачів та 56 технологічних транспортних засобів.

Робота виконувалась за умовами тендерного договору  № 17/ 27-Т від 16.05.2017 р.  Висококваліфіковані фахівці ДП «ЧЕТЦ»: працівники випробувальної лабораторії технічної діагностики  і неруйнівного контролю під керівництвом Ірини Храмцової, експерти технічні Андрій Семакін і Василь Корчинський провели роботи у встановлений термін і з високою якістю.

Керівництву ДП «Морський торгівельний порт «Чорноморськ» вручено висновки  експертних обстежень (діагностування), записи внесено до паспортів об’єктів.

Спільна робота за умовами тендеру продовжуватиметься і в 2018 році.

Прес-служба ДП «ЧЕТЦ»