Новини

30 Лип. 2018

Експерти технічні ДП «ЧЕТЦ» проводять експертні обстеження та технічний огляд навантажувачів відповідно до укладеного договору з ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ»

Експертне обстеження навантажувачів проводяться фахівцями випробувальної лабораторії технічної діагностики і неруйнівного контролю під керівництвом  експерта технічного Ірини Храмцової згідно з вимогами «Методики проведення експертного обстеження (технічного діагностування) навантажувачів» ОМД 33497324.004-2010.

Експерти Державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці»  обстежують  обладнання підвищеної небезпеки, у т.ч. технологічні транспорті засоби з метою перевірки технічного стану, визначення  умов і строків подальшої безпечної експлуатації та  заходів щодо забезпечення безпечної експлуатації на продовжуваний строк.

Нам довіряють провідні підприємства області. Для   досягнення  та підтримання високого професійного рівня експерти технічні набули спеціальну освіту у ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» та систематично один раз на три роки проходять переатестацію за відповідними напрямами діяльності. А в Українському центрі неруйнівного контролю — ПрАТ «ВТП «Укренергочормет» (м. Харків) проходять навчання і переатестацію  фахівці з питань неруйнівного контролю.

На фото  начальник випробувальної лабораторії технічної діагностики і неруйнівного контролю ДП «ЧЕТЦ» Ірина Храмцова проводить експертне обстеження та позачерговий повний технічний огляд навантажувача «Kalmar» в ДП «МТП «Чорноморськ».

 

Прес-служба ДП «ЧЕТЦ»

Останні новини

Види робіт