Новини

03 Серп. 2018

Аудит охорони праці на підприємствах - одна з нових послуг фахівців Чорноморського ЕТЦ підприємствам

Фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці»  практикують проведення аудиту охорони праці на підприємствах. Під час  проведення аудиту розглядається система управління охороною праці, її складові, ефективність її роботи та питання стосовно робіт та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, які зазначено в додатках 6 та 7 Постанови Кабінету Міністрів України №1107 від 26.10.11.

У ДП «ЧЕТЦ» є спеціалісти, які мають необхідну кваліфікацію, досвід роботи у сфері охорони праці для проведення аудиту: один діючий атестований експерт та два стажери. Начальник відділу експертиз, експерт технічний з промислової безпеки Катерина Погорелова атестована в ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» з правом проведення експертного обстеження (аудиту) систем управління охороною праці, здійснення експертної оцінки стану охорони праці та безпеки промислового виробництва. Для проведення аудиторських робіт формується група з спеціалістів центру, куди входять керівник - експерт з аудиту та експерти технічні за напрямками діяльності, притаманними підприємству, яке підлягає аудиту.

Аудит вже закінчено у товариствах з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Шабо», «Дельта Вілмар СНД», «Іллічівський морський рибний порт», «Епіцентр К» (м. Одеса).

Основним результатом аудиту є оцінка і рекомендації з поліпшення складових роботи з охорони праці. Загалом для всіх підприємств було визначено рекомендації: розпочати роботи з визначення, оцінки та управління професіональними ризиками в сфері охорони праці (як такі, що відповідають директивам ЄС). Крім того, для кожного підприємства було надано конкретні рекомендації стосовно їх персональних документів та умов.

Робота з аудиту продовжується.

На фото зліва направо начальник відділу експертиз Катерина Погорелова і начальник відділу експертиз та обстежень в галузі будівництва Тетяна Новікова розглядають документи, надані підприємством на розгляд для проведення аудиту охорони праці.

 

Прес-служба ДП «ЧЕТЦ»

Останні новини

Види робіт