Новини

06 Лист. 2018

Експерти «Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці» перевірили обладнання теплопостачальних підприємств Одеської області

Напередодні початку опалювального сезону на підприємствах Одеси та Одеської області була проведена планова діагностика обладнання теплопостачальних підприємств з метою безперебійного забезпечення житлових будинків та установ опаленням та гарячою водою.

Зокрема, фахівці ДП «ЧЕТЦ» продіагностували обладнання найпотужніших підприємств області з теплозабезпечення - КП «Теплопостачання міста Одеси» та ПАТ «Одеська ТЕЦ».

Експертне обстеження обладнання підвищеної небезпеки проводилося згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Порядок проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічної діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» та нормативно-правового акту «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском».

За результатами технічного діагностування стану обладнання фахівці ДП «ЧЕТЦ» склали та передали керівникам зазначених підприємств висновки експертиз та регламент на їх подальшу експлуатацію. Також з підприємствами укладено угоди щодо обстеження в поточному році обладнання, термін експлуатації якого вичерпано.

Варто зазначити, що фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» пройшли спеціальну підготовку в ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» та отримали право на проведення технічного огляду та експертного обстеження обладнання підвищеної небезпеки.

Прес-служба ДП «Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці»

Останні новини

Види робіт