Новини

16 Лист. 2018

Фахівці Чорноморського експертно-технічного центру проводять позачерговий технічний огляд ліфтового фонду Одеси

В рамках міської цільової Програми із заміни, модернізації і диспетчеризації ліфтів у місті Одеса фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» проводять позачергові технічні огляди ліфтового парку міста.

За результатами випробування та технічного огляду  фахівці ДП «ЧЕТЦ» надають відповідні висновки про придатність до експлуатації ліфтових механізмів до Департаменту міського господарства Одеської міської ради.

«Значна кількість ліфтового фонду досягнула граничного терміну експлуатації, тому програма Одеської міської ради по заміні і модернізації є надзвичайно актуальною. І зараз вона ефективно реалізовується, зокрема, і за участі експертів нашого підприємства», - зауважив директор Чорноморського  експертно-технічного центру Андрій Смоляров.

За даними Департаменту міського господарства Одеської міської ради в рамках реалізації даної Програми протягом 2016-2017 років замінили 480 та модернізували 383 ліфти. 

«Протягом 2018 року будуть закінчені роботи з заміни 434 та модернізації 119 ліфтів», - зазначив Олег Бондарюк, заступник начальника відділу технічного нагляду департаменту міського господарства Одеської міської ради.

 

Прес-служба ДП «Чорноморський експертно-технічний центр»

Останні новини

Види робіт