Новини

20 Груд. 2018

Фахівці Чорноморського експертно-технічного центру провели обстеження транспортних засобів ТДВ «ІнтерХім»

Фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» провели технічний огляд технологічних транспортних засобів (ТТЗ), що належать Товариству з додатковою відповідальністю  «Інтерхім».

Технічний огляд (ТТЗ) – штабелеукладачів – проводився у зв’язку з їхньою реєстрацією в Головному управлінні Держпраці в Одеській області. Крім цього, були проведені експертні обстеження технологічних транспортних засобів на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці, які діють на території України.

Робота проводилась у відповідності до вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 8 від 6.01.2010 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів».

За результатами експертизи і технічного огляду замовникам були передані відповідні висновки.

 Довідково:                                            

ТДВ «ІнтерХім» - фармацевтичне підприємство, основними видами діяльності якого є виробництво лікарських препаратів, синтез фармацевтичних субстанцій та наукові дослідження. Протягом останніх років компанія входить в ТОП-10 провідних вітчизняних виробників ліків і ТОП-30 всіх виробників, представлених на українському фармринку.

 Прес-служба ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці»

Останні новини

Види робіт