Новини

10 Сiч. 2019

У відділі навчання Чорноморського експертно-технічного центру «Держпраці» відбувся іспит з питань охорони праці.

До навчальної програми також долучилися фахівці «Ощадбанку», «Банк Восток», комунального підприємства «Одесміськелектротранс» та інші.

Серед слухачів курсів були директори та заступники директорів підприємств, головні інженери, технічні директори, начальники служб охорони праці та інженери з охорони праці, інженери з організації експлуатації та ремонту.

Учасники навчання отримали нові знання з питань охорони праці та галузевих правил, зокрема, правила охорони праці на автомобільному транспорті; правила охорони праці під час виконання робіт на висоті; правила безпеки праці під час обслуговування спецтранспорту та засобів механізації в аеропортах цивільної авіації, правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання; правила безпеки систем газопостачання ті ін.

Навчальний процес був організований за спеціальною програмою навчання Державної служби України з питань праці. До складу комісії з перевірки знань увійшли представники Головного управління Держпраці в Одеській області.

 

Прес-служба Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці»

 

Останні новини

Види робіт