Новини

10 Сiч. 2019

У відділі навчання Чорноморського експертно-технічного центру «Держпраці» відбувся іспит з питань охорони праці.

На підвищення кваліфікації до Чорноморського ЕТЦ своїх фахівців направили провідні компанії Одеської області. Зокрема, навчання проходили фахівці Міжнародного аеропорту «Одеса», ТОВ «Південна енергетична компанія», ТОВ «Електромонтажна компанія  «АСВІТ», ТОВ «Компанія Скай Сервіс», яка забезпечує обслуговування пасажирів та повітряних суден Одеського аеропорту; логістичної компанії «Black Sea Shipping Service Ltd», яка займається контейнерними перевозками.

До навчальної програми також долучилися фахівці «Ощадбанку», «Банк Восток», комунального підприємства «Одесміськелектротранс» та інші.

Серед слухачів курсів були директори та заступники директорів підприємств, головні інженери, технічні директори, начальники служб охорони праці та інженери з охорони праці, інженери з організації експлуатації та ремонту.

Учасники навчання отримали нові знання з питань охорони праці та галузевих правил, зокрема, правила охорони праці на автомобільному транспорті; правила охорони праці під час виконання робіт на висоті; правила безпеки праці під час обслуговування спецтранспорту та засобів механізації в аеропортах цивільної авіації, правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання; правила безпеки систем газопостачання ті ін.

Навчальний процес був організований за спеціальною програмою навчання Державної служби України з питань праці. До складу комісії з перевірки знань увійшли представники Головного управління Держпраці в Одеській області.

 

Прес-служба Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці»

 

Останні новини

Види робіт