Новини

04 Лют. 2019

В Чорноморському експертно-технічному центрі відбулися навчання з питань безпеки використання навантажувачів

ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» вкотре провів навчання з галузевих правил. Цього разу за новими знаннями прийшли фахівці підприємств Одеси та Одеської області, які працюють з навантажувачами.

Своїх представників на підвищення кваліфікації направили ДП «Морський торговельний порт  «Чорноморськ», ТОВ «Європіан агро інвестмент юкрейн», ТОВ «Транс-сервіс», ТОВ «Компанія Скай Сервіс».

Метою навчання було ознайомлення слухачів з новими  «Правилами охорони праці під час експлуатації навантажувачів», затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 27.08.2018.

Викладачі відділу навчання Чорноморського ЕТЦ неодноразово звертали увагу слухачів на необхідності дотримання правил безпеки при використанні навантажувачів та попередження нещасних випадків на виробництві. Окремо викладачі центру навчання наголоси і на дотриманні всіх правил та норм під час технічного обслуговування та ремонту відповідних транспортних засобів.

Після курсу навчання слухачі склали іспит. До складу комісії з перевірки знань  увійшли представники Головного управління Держпраці в Одеській області, які відзначили високий рівень знань представників підприємств з галузевих правил.

 

Прес-служба ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці»

Останні новини

Види робіт