Новини

28 Лют. 2019

З навантажувачами мають право працювати лише спеціально навчені та атестовані фахівці

У «Правилах охорони праці під час експлуатації навантажувачів», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України, зазначається, що вони поширюються на всіх суб'єктів господарювання, що займаються експлуатацією, переобладнанням, обов'язковим технічним контролем та експертним обстеженням навантажувачів. Крім того «Правила» встановлюють мінімальні вимоги безпеки до обладнання, яку роботодавець повинен підтримувати на визначеному рівні.

В Одесі та області чимало підприємств використовують цей технологічний транспортний засіб. А для того, щоб уникнути нещасних випадків та аварій на виробництві, підприємства повинні мати необхідну кількість спеціально навчених та атестованих фахівців.

У зв’язку з цим відділ навчання ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» систематично проводить спеціальний курс навчання та перевірки знань з галузевих правил фахівцям, які експлуатують навантажувачі.

Нещодавно було проведено чергове навчання, присвячене ознайомленню з новими  «Правилами охорони праці під час експлуатації навантажувачів».

Свою кваліфікацію підвищили представники Акціонерного товариства "Укратранснафта», ТОВ   "Аквафрост", КП "Одесміськелектротранс".

Серед слухачів — головні інженери, начальники змін, начальники механо-технологічних дільниць,  керівники секторів автотранспортного забезпечення,  груп з ремонту автотранспорту, відділу програмного забезпечення та оргтехніки,  відділу охорони праці, провідні інженери з охорони праці, механіки виробництва та ін.. 

Навчальний процес організовано за спеціальною програмою навчання згідно з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

Після курсу навчання слухачі склали іспит. До складу комісії з перевірки знань увійшли представники Головного управління Держпраці в Одеській області.

 

Прес-служба ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці»

Останні новини

Види робіт