Новини

04 Квiт. 2019

Експерти ДП «ЧЕТЦ» провели технічне діагностування шахти ліфтів «казкового тунелю»

Технічні експерти ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» закінчили обстеження безпеки експлуатації шахти ліфтів «казкового тунелю», що з’єднує Французький бульвар, Трасу здоров’я і пляж «Дельфін».

Для кваліфіковано обстеження шахти ліфтів експерти ДП «ЧЕТЦ» використовували сучасні вимірювальні прилади діагностування металоконструкцій та обладнання. Результати експертного обстеження засвідчили надійність конструкцій та обладнання шахти та її придатність до експлуатації згідно паспортних характеристик.

Відповідні експертні обстеження проводилися згідно з Порядком проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого Постановою КМУ від 26.05.2004 р № 687.

«На нашому підприємстві працюють висококваліфіковані фахівці, які усвідомлюють високу відповідальність своєї роботи і якісно виконують всі необхідні експертизи. Сподіваємося, що відновлення роботи «казкового тунелю» і безпечна експлуатація його ліфтів зробить Одесу ще комфортнішою для мешканців міста та його гостей », — зазначив директор ДП «ЧЕТЦ» Андрій Смоляров.

Нагадаємо, 12 березня 2019 року орган з інспектування ДП «ЧЕТЦ» отримав Атестат про акредитацію в сфері експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва, що засвідчив його відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014 (ISO/IEC 17020:2012).   

 

Прес-служба

ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці»

Останні новини

Види робіт