Новини

19 Вер. 2019

Фахівці ЧЕТЦ Держпраці проводять обстеження на підприємствах з розливу, транспортування і зберігання світлих нафтопродуктів у Херсонській та Миколаївській областях

Завдання технічних експертів полягає у здійсненні технічної експертизи трубопроводів, резервуарів для зберігання пального та паливороздавальних колонок.

Зокрема фахівці ЧЕТЦ проводять неруйнівний контроль металоконструкцій, визначають розміри, товщину металу ємностей, перевіряють наявність тріщин у зварних з’єднаннях, основному металі та виявляють інші можливі недоліки в експлуатації обладнання. На деяких станціях розливу нафтопродуктів проводиться ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки. 

За необхідності технічні експерти ЧЕТЦ виготовляють паспорти на обстежене обладнання, а також видають експертні висновки щодо можливості подальшої експлуатації обстежених об’єктів.

На сьогодні обстежено близько 20 підприємств з розливу, транспортування та зберігання  світлих нафтопродуктів, які працюють на Херсонщині та Миколаївщині. 

За даними технічних експертів, на деяких підприємствах обладнання знаходиться у незадовільному стані. Зокрема не проводяться щорічні електровимірювання паливороздавальних колонок, дихальні клапани резервуарів для зберігання паливно-змащувальних матеріалів зношені або взагалі відсутні, експлуатується не заземлене устаткування, не призначаються відповідальні особи за безпечну експлуатацію обладнання тощо.  

Довідково: Обстеження проводяться у зв’язку з набуттям чинності змін до Закону від 19.12.95 р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та пального», які передбачають обов’язкове ліцензування діяльності зі зберігання пального.

Останні новини

Види робіт