Новини

30 Вер. 2019

Фахівці ЧЕТЦ Держпраці досліджують фактори виробничого середовища на підприємствах одного з лідерів українського пивоварного ринку

Фахівці санітарної лабораторії ЧЕТЦ Держпраці дослідили фактори виробничого середовища у ПРАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА», яке є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev та найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes.

Інженери-лаборанти Чорноморського експертно-технічного центру виконували роботи в одній з броварень підприємства, розташованій у м. Миколаїв. Зокрема проведено санітарно-гігієнічні дослідження факторів виробничого середовища та трудового процесу для атестації робочих місць апаратника отримання вуглекислоти, водія навантажувача, інженера-лаборанта, фахівця з якості, мікробіолога тощо. У робочих зонах здійснено заміри рівня хімічних речовин, визначено показники мікроклімату та шуму, тяжкості та напруженості праці.

Крім того, фахівці санлабораторії надали замовнику методичну допомогу у складанні проекту «Карта умов праці», для подальшого використання в атестації робочих місць.

Останні новини

Види робіт