Новини

15 Жовт. 2019

Фахівці Чорноморського експертно-технічного центру провели обстеження у філіях агрокомпанії «Нібулон»

Технічні експерти ЧЕТЦ провели експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва під час виконання робіт та експлуатації устаткування підвищеної небезпеки у ТОВ СП «НІБУЛОН». Компанія є однією з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів.

Всього обстежено близько 20 філій підприємства. У них проведено технічні експертизи обладнання, що працює під тиском; технологічного устаткування та його елементів; систем газопостачання природним газом, а також газовикористовуючого обладнання потужністю понад 0,1МВт., тощо.

Крім того, фахівці ЧЕТЦ провели оцінку відповідності устаткування підвищеної небезпеки, придбаного за кордоном, вимогам нормативно-правових актів з охорони праці, що чинні на території України. Зокрема посудин, що працюють під тиском; технологічних транспортних засобів; обладнання та захисних систем, призначених для експлуатації в потенційно вибухонебезпечному середовищі. 

Ще одним етапом робіт, передбаченим річним договором з ТОВ СП «НІБУЛОН», було експертне обстеження, технічний огляд машин, устаткування підвищеної небезпеки: вантажопідіймальних машин; обладнання, що працює під тиском; технологічних транспортних засобів, в тому числі з метою їх реєстрації в територіальному управлінні Держпраці.

 

Останні новини

Види робіт