Новини

16 Бер. 2020

Інженери-лаборанти Чорноморського ЕТЦ Держпраці дослідили фактори виробничого середовища у Фірмово-промисловому комплексі «Корабел»

Зокрема фахівці ЧЕТЦ провели інструментальні та лабораторні дослідження умов праці електрогазозварників та операторів вакуумних установок.

На робочих місцях здійснено виміри шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу. Для цього визначено показники температури, вологості повітря, шуму, важкості та напруженості праці. Також досліджено повітря робочих зон на наявність шкідливих хімічних речовин.

Результати санітарно-гігієнічних досліджень будуть використані замовником під час атестації робочих місць за умовами праці, з метою визначення працівників, які мають право на пільги та компенсації.

Довідково: ТОВ «ФПК «Корабел» є одним з лідерів на українському і європейському ринках з виробництва та постачання дверної фурнітури і міжкімнатних дверей. Результати виробництва дозволяють охопити 55% споживачів України. Продукція підприємства поставляється в більш ніж 20 країн світу. Зокрема в країни Європи, Азії, Близького Сходу, Африки, Північної Америки.

 

Останні новини

Види робіт