Новини

01 Квiт. 2020

Технічні експерти Чорноморського ЕТЦ Держпраці виконують роботи у Сервісному Центрі «Металург», в Миколаївській області

Зокрема фахівці ЧЕТЦ проводять експертне обстеження і повний технічний огляд портальних кранів та перевантажувачів, які відпрацювали граничний термін експлуатації.

Експерти здійснюють візуальний огляд металоконструкцій та обладнання, за необхідності проводять контроль металу неруйнівними методами: ультразвукову товщинометрію, магнітопорошковий контроль, магнітний контроль напруженого стану металоконструкцій. Крім того, проводяться вимірювання вібрації обладнання, нівелювання металоконструкцій та колій вантажних візків.

Обстеження передбачені умовами річного договору з підприємством. На даному етапі роботи заплановано обстежити три козлові грейферні перевантажувачі, вантажопідйомністю 40 тонн та три портальні крани – до 16 тонн., за допомогою яких проводиться перевантаження сировини, що надходить на Миколаївський глиноземний завод.

Довідково: ТОВ «Сервісний Центр «Металург» є генеральним підрядником ТОВ «Миколаївський глиноземний завод». Головне завдання підприємства полягає у забезпеченні працездатності технологічного та енергетичного обладнання глиноземного заводу, а також його реконструкція та модернізація.

Останні новини

Види робіт