Новини

18 Трав. 2020

Фахівці Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці виконали роботи у ТОВ «Віндкрафт Каланчак»

Зокрема проведено експертизу на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці України чотирьох трансформаторів: автотрансформатора оливонаповненого, типу ANAR 3E; двох трансформаторів двохобмоткових оливонаповнених, типу TNAR 3E та трансформатора заземлюючого, типу TSPH.

Роботи здійснено з метою оцінки стану охорони праці та безпеки промислового виробництва під час експлуатації устаткування підвищеної небезпеки при виробництві електричної енергії.

За результатами обстежень замовнику видано відповідні експертні висновки, а також рекомендації щодо можливості експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки.

Довідково: ТОВ «Віндкрфт Каланчак» експлуатує 39 вітроустановок, по 4,2 МВт кожна. Товариство входить до складу ТОВ «Вінкрафт Україна», яке займається розробкою та інвестуванням в проекти у сфері вітрової енергетики. Основним видом діяльності компанії є виробництво, передача, постачання та розподіл електроенергії. Віндкрафт Україна володіє та оперує вітроенергетичними станціями загальною потужністю 334,75 МВт на півдні України в Херсонській області.  

Останні новини

Види робіт