Новини

04 Черв. 2020

Працівниками Чорноморського ЕТЦ своєчасно подано електронні декларації до НАЗК

Кампанія декларування особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, доходів та видатків за 2019 рік підійшла до кінця. Обов’язок подавати електронну декларацію на сайті Національного агентства запобігання корупції (далі, НАЗК) визначений вимогами статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Водночас, 17 березня 2020 року, набули чинності норми, якими звичний строк подачі декларацій – 01 квітня, у поточному році змінено. Так, у 2020 році термін подачі декларацій за 2019 рік продовжено до 01 червня 2020 року.

Зазначені зміни запроваджені Законом України № 530-ІХ від 17 березня 2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Працівники Державного підприємства „Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці”, які повинні були надати електронні декларації до НАЗК до 1 червня поточного року, своєчасно подали свої електронні декларації. Їх відображено на головному порталі НАЗК та підтверджено без зауважень.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт