Новини

11 Черв. 2020

Фахівці Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці виконали роботи у ТОВ „ОВІД ВІНД”

Експертами технічними промислової безпеки ДП „Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці” В. Корчинським та А. Корчинським проведено ряд робіт у ТОВ „ОВІД ВІНД”, розташованому у м. Овідіополі Одеської області.

Зокрема, проведено періодичний технічний огляд сервісного підйомника вітрогенератора SHERPA-RD 3 на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці України. Розглянуто експлуатаційну документацію та оглянуто металоконструкції, механізми, електрообладнання, пристрої безпеки і управління та проведені відповідні випробування.

Роботи здійснено з метою оцінки стану охорони праці та безпеки промислового виробництва під час експлуатації устаткування підвищеної небезпеки.

Під час випробування механізмів, пристроїв безпеки і управління на працездатність дефектів та відмов не виявлено. Фахівці Чорноморського ЕТЦ зробили висновок: сервісний підйомник перебуває у справному стані та визнаний здатним до експлуатації згідно паспортних характеристик. Періодичний технічний огляд було проведено згадно вимог НПАОП 0.00-1.80-18 „Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання”.

За результатами обстежень замовнику видано відповідні експертні висновки, а також рекомендації щодо можливості експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки.”.

Довідково:

Проект Овідіопольської вітряної електростанції — це проект вітряної електростанції потужністю 30 MWe / 32.4 MWm. Власником проекту є ТОВ "Овід Вінд", дочірнє підприємство АТ "Güriş İnşaat ve Mühendislik", Туреччина. Основним видом діяльності компанії є виробництво, передача, постачання та розподіл електроенергії.

Ця Вітряна електростанція є єдиною, розташованою на території або в навколишній місцевості м. Одеса, Україна.

Об'єкт складається з дев'яти вітряних установок виробництва General Electric (D = 137m; T = 131m), встановленою потужністю 3,6 МВт кожна. Щорічно ВЕС генерує близько 118 ГВт/год.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт