Новини

Фахівці Чорноморського експертно-технічного центру ведуть обстеження транспортних засобів ТОВ „Трансінвестсервіс”
19 Черв. 2020

Фахівці Чорноморського експертно-технічного центру ведуть обстеження транспортних засобів ТОВ „Трансінвестсервіс”

Сьогодні експерт технічний ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» Ірина Сироткіна проводить щорічний технічний огляд технологічних транспортних засобів (ТТЗ), що належать ТОВ „Трансінвест- сервіс”.

Щорічний технічний огляд ТТЗ проводиться у зв’язку з вимогами Порядку проведення державного технічного огляду великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів. Крім цього, тривають експертні обстеження технологічних транспортних засобів на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці, які діють на території України.

Також фахівець ЧЕТЦ надає технічні паспорти на обстежені технологічні транспортні засоби та обладнання підвищеної небезпеки.

Роботу організовано у відповідності до вимог Закону України «Про охорону праці», Закону України «Про дорожній рух», Порядку проведення державного технічного огляду великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, «Технічного регламенту безпеки машин», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 року № 62 та ін.

За результатами експертизи і технічного огляду замовникам будуть надані відповідні висновки, акти державного технічного огляду та талони про проходження ДТО.

Довідково:

«Трансінвестсервіс» (скорочено ТІС) — українська компанія.

Група терміналів ТІС - найбільший стивідорний оператор в Україні. Сюди входить 5 сучасних терміналів: ТІС-Зерно, ТІС-Міндобрива, ТІС-Руда, ТІС-Вугілля і ТІС-Контейнерний. Найбільша інфраструктурна компанія ТІС володіє і управляє всією обслуговуючої інфраструктурою терміналів, в тому числі власною залізничною станцією.

Термінали ТІС — це доступ до міжнародних ринків виробництва і споживання зерна, добрив, вугілля, руди, товарів народного споживання.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт