Новини

Новий керівник ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» провів нараду з колективом підприємства
14 Лип. 2020

Новий керівник ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» провів нараду з колективом підприємства

З 10.07.2020 р у Державному підприємстві «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» змінилося керівництво. Фондом Державного майна України в. о. директора підприємства було призначено Максимова Дмитра Георгійовича.

Сьогодні він провів нараду з працівниками підприємства згідно наказу Фонду Держмайна України № 1165 від 10.07.2020 «Про призначення виконувача обов’язків директора державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці».

Під час наради було розглянуто питання підсумків роботи Центру з початку 2020 року та планування діяльності підприємства і Миколаївської філії ДП «ЧЕТЦ» на майбутнє. На нараді були присутні перший заступник директора ДП «ЧЕТЦ» В. Чепурной і керівники підрозділів.

Під час наради було розглянуто питання покращення господарської діяльності та зростання рівня рентабельності підприємства.

Новий очільник ДП «ЧЕТЦ» Дмитро Георгійович Максимов багато років своєї професійної діяльності присвятив збереженню життя і здоров’я людей. Він працював на різних керівних посадах, в тому числі начальником відділу нагляду на транспорті та зв’язку, в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області і добре знає, до чого призводять нехтування вимогами законодавства з охорони праці. Давно усвідомив і те, що діяльність експертно-технічних центрів через експертні обстеження та технічні огляди направлено на попередження аварій та нещасних випадків на виробництві.

Зараз Д. Г. Максимов — в.о. директора ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці». Бажаємо новому очільнику Центру успіхів у роботі, плідної співпраці з підприємствами Південного регіону та інших мiст України щодо попередження нештатних ситуацій на виробництві.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт