Новини

Робочий візит на ТзОВ «Чорноморський рибний порт»
26 Серп. 2020

Робочий візит очільника ДП «ЧЕТЦ» Дмитра Максимова на ТзОВ «Чорноморський рибний порт»

«Основні зусилля фахівців ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» направлені на збереження життя та здоров’я працівників підприємств Одеси і області», — підкреслив очільник ДП «ЧЕТЦ» Дмитро Максимов під час зустрічі з керівництвом ТзОВ «Чорноморський рибний порт»

26 серпня 2020 року, в рамках продовження тісної співпраці з питань охорони праці і промислової безпеки, відбулася зустріч в.о. директора ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» Дмитра Максимова з керівництвом ТзОВ «Чорноморський рибний порт».

Під час знайомства керівника ДП «ЧЕТЦ» Дмитра Максимова з головним інженером підприємства Геннадієм Іванченком було обговорено стан охорони праці і промислової безпеки на підприємстві, хід виконання заходів щодо створення на робочих місцях здорових і безпечних умов праці, необхідність проведення експертних обстежень для усунення небезпечних факторів, які можуть призвести до ризиків для здоров’я працівників та ін.

Робочий візит на ТзОВ «Чорноморський рибний порт»
Робочий візит на ТзОВ «Чорноморський рибний порт»

Дмитро Максимов підкреслив, що основні зусилля фахівців ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» направлені на збереження життя та здоров’я працівників підприємств Одеси і області, і основне з питань — запобігання виробничому травматизму. Тому під час зустрічі керівники обох підприємств розглянули напрямки та питання спільної праці щодо профілактики виробничого травматизму на підприємствах.

Під час зустрічі головний інженер ТзОВ «Чорноморський рибний порт» Г. Іванченко разом з керівником Чорноморського ЕТЦ Дмитром Максимовим відвідали підрозділи і об’єкти підприємства.

Учасники зустрічі наголосили на необхідності дотримання вимог законодавства з охорони праці і промислової безпеки на всіх підрозділах підприємств, ефективної діяльності системи управління охороною праці (СУОП), необхідності виконання посадовими особами і працівниками підприємств своїх обов’язків з питань охорони праці.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт