Новини

Робоча зустріч керівництва ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» та ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ)
02 Вер. 2020

Відбулася робоча зустріч керівництва ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» та ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ)

Вчора, 1 вересня, в.о. директора ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» Дмитро Максимов провів робочу зустріч з начальником служби охорони праці апарату управління ДП «Адміністрація морських портів України» (ДП «АМПУ») Юрієм Яковищенком з питань охорони праці, спрямовану на налагодження взаємостосунків, підвищення рівня охорони праці і промислової безпеки.

Під час бесіди було звернуто увагу на те, що, згідно вимог Закону України «Про охорону праці», а також Конституції України, життя та здоров’я людей є найвищими пріоритетами.

Керівник ДП «ЧЕТЦ» Д. Максимов зазначив, що задля профілактики виробничого травматизму важливу роль повинні відігравати керівники підприємств, роботодавці. Згідно вимог Закону України «Про охорону праці», роботодавець зобов’язаний створити на кожному робочому місці умови праці згідно з вимогами нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

Він підкреслив необхідність функціонування системи управління охороною праці, виконання посадовими особами обов'язків з питань охорони праці. Крім цього, звернув увагу на важливості дотримання вимог законодавства з охорони праці, тому що на підприємствах, особливо морської галузі, використовується обладнання підвищеної небезпеки. Для збереження життя та здоров’я людей необхідно вчасно проводити технічні експертизи обладнання, щоб виключити аварії та «нештатні випадки» на підприємствах. І тут важливу висококваліфіковану допомогу завжди готові надати фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці».

Під час бесіди начальник служби охорони праці ДП «АМПУ» Ю. Яковищенко ознайомив учасників зустрічі зі станом охорони праці і промислової безпеки на підприємствах морської галузі Південного регіону, виконанням заходів щодо створення на робочих місцях здорових і безпечних умов праці, усуненням небезпечних факторів, які можуть призвести до ушкодження здоров’я працівників.

Робоча зустріч керівництва ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» та ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ)
Робоча зустріч керівництва ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» та ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ)

Керівники ДП «АМПУ» та ДП «ЧЕТЦ» висловили сподівання щодо співпраці, спрямованої на забезпечення високого рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах морської галузі регіону.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт