Новини

Робоча зустріч з керівництвом філії «Каховська ГЕС імені П.С. Непорожнього»
17 Вер. 2020

Очільник ДП «Чорноморський експертно-технічний центр» Дмитро Максимов провів робочу зустріч з керівництвом філії «Каховська ГЕС імені П.С. Непорожнього»

Нещодавно керівник Державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр» Дмитро Максимов відвідав філію «Каховська ГЕС імені П.С. Непорожнього», яка є відокремленим підрозділом ПрАТ «Укргідроенерго» — найбільшої гідрогенеруючої компанії в Україні. Каховська ГЕС є останньою (нижньою) сходинкою Дніпровського каскаду гідроелектростанцій.

Каховська ГЕС забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності мережі, мобільний аварійний резерв у об'єднаній енергетичній системі України. Потужність Каховської ГЕС становить -334,8 МВт. В цьому році станція відзначає 65-ту річницю пуску першого гідроагрегату

Робоча зустріч з керівництвом філії «Каховська ГЕС імені П.С. Непорожнього»
Робоча зустріч з керівництвом філії «Каховська ГЕС імені П.С. Непорожнього»

Під час зустрічі Дмитро Максимов з директором Олегом Пащенко та головним інженером Станіславом Макаровим розповів про напрямки діяльності державного експертного центра, який він очолює, а також висловив подяку за багаторічну і плідну співпрацю між підприємствами.

«На гідроелектростанції суворо дотримуються вимог нормативно-правових актів з охорони праці на виробництві, своєчасно проводяться експертно-технічні обстеження і технічний огляд обладнання підвищеної небезпеки, згідно графіків та перспективних планів» - розповів під час зустрічі начальник служби охорони праці Василь Коломієць.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт