Новини

Працівниками ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконано санітарно-гігієнічні дослідження на Херсонському державному заводі «Палада»
30 Вер. 2020

Працівниками ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконано санітарно-гігієнічні дослідження на Херсонському державному заводі «Палада»

Фахівці санітарної лабораторії ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконали на Херсонському державному заводі «Палада» санітарно-гігієнічні дослідження для атестації робочих місць маляра, електромеханіка суднового, електрогазозварника, розмітника суднового, такелажника суднового, монтажника санітарно-технічних систем та устаткування, слюсаря-ремонтника, стропальника, машиніста (кочегара) котельні, водолаза..

Зокрема, фахівці санітарної лабораторії досліджували фактори виробничого середовища та трудового процессу. У робочих зонах здійснено заміри рівня хімічних речовин, визначено показники мікроклімату та шуму, важкості, напруженості праці, тощо.

Результати досліджень працівників санітарної лабораторії будуть використані підприємством під час атестації робочих місць за умовами праці. Вона полягає у комплексній оцінці всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу та супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я і працездатність працівників в процесі трудової діяльності.

За підсумками атестації підприємство проводить комплекс заходів по оптимізації рівня гігієни і безпеки, характеру праці і оздоровленню працюючих, та визначає категорії працівників, які мають право на пільгове пенсійне забезпечення та інші компенсації за роботу у шкідливих умовах.

Фахівці санітарної лабораторії ДП «ЧЕТЦ» надали замовнику методичну допомогу у складанні Карт умов праці для подальшого використання в атестації робочих місць.

Довідково: Херсонський державний завод «Палада» — державне суднобудівне підприємство України, яке спеціалізується на виготовленні залізобетонних композитних плавучих доків.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт