Новини

«Наше підприємство готове провести обстеження об’єктів галузі освіти з урахуванням складного фінансового становища», — зазначив керівник ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» Дмитро Максимов у офіційному листі до владних структур міст Південного регіону України
06 Жовт. 2020

Офіційний лист до владних структур міст Південного регіону України, щодо обстеження об’єктів галузі освіти з урахуванням складного фінансового становища

«Наше підприємство готове провести обстеження об’єктів галузі освіти з урахуванням складного фінансового становища», — зазначив керівник ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» Дмитро Максимов у офіційному листі до владних структур міст Південного регіону України

Наша країна зараз переживає складне становище, пов’язане з можливістю зараження небезпечною хворобою COVID-19. Кожен з нас практично з початку року засвоїв, на перший погляд, нескладні правила убезпечення від цього захворювання. Ми, дорослі, вже навчилися з цим справлятися.

А як вберегти дітей? Відправляючи їх до школи, ми покладаємося на вчителів, повністю їм довіряючи: вони перевірять, чи одягла дитина маску, чи помиті в неї руки, чи правильно тримають необхідну дистанцію…

Але є проблема, яка може стати небезпечною і для вчителів, і для дітей. Це технічний стан будівель учбових закладів міста: загальноосвітніх шкіл та інших закладів освіти — вищих учбових закладів, технікумів, ліцеїв та ін., які у більшості своїй вже мають значний ступінь фізичного зносу. Цей фактор може створювати серйозну загрозу для здоров’я та життя учнів, студентів і педагогів, які перебувають у цих будівлях.

Вся Україна пам’ятає, як 04 грудня 2019 року внаслідок пожежі у ДВНЗ «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» та ДУ «Інститут морської біології НАН України», стався груповий нещасний випадок, в результаті якого постраждали працівники вказаного закладу освіти та працівники ДУ «Інститут морської біології НАН України».

Будівлі учбових закладів міста вже давно потребують проведення технічних обстежень, і ця проблема турбує керівництво Державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці».

Керівник ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» Дмитро Максимов звернувся з офіційним листом до мерів та губернаторів м. Одеси, Миколаєва та Херсону, в якому наполягає на необхідності проведення технічних обстежень будівель учбових закладів міста, що регламентується ст. 39 -2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

У листі він повідомив, що державне підприємство «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» має багаторічний досвід з проведення робіт з обстеження та паспортизації будівель та споруд згідно з вимогами діючого законодавства.

За часи виробничої діяльності фахівцями ДП «ЧЕТЦ» було обстежено будівлі та споруди багатьох підприємств міста Одеси та області. Серед них: ДП «МТП «Южний», ТОВ «ТІС», «Одесаобленерго» (Ізмаїльських електромереж, Котовського РЕМ, Арцизького РЕМ, Фрунзівського РЕМ, Ширяївського РЕМ), ДП «Одеський морський торговельний порт», ДП «Адміністрація морських портів України», Філія «Дельта-лоцман» державного підприємства «Адміністрація морських портів України», ТОВ «Дельта Вилмар Украина» та ін.

У штаті підприємства є відповідні фахівці, які мають кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця робіт за напрямком «Технічне обстеження будівель і споруд». Також у складі ДП «ЧЕТЦ» є діагностична лабораторія, яка має свідоцтво № 04-0008/2020 про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ІSО 10012:2005 від 02. 03. 2020 року.

Керівник ДП «ЧЕТЦ» Дмитро Максимов зазначує, що колектив Чорноморського ЕТЦ розуміє складність ситуації, і у зв’язку з цим стверджує: «Наше підприємство готове провести обстеження вказаних об’єктів з урахуванням складного фінансового становища галузі освіти».

У листах, направлених до владних структур міст Одеси, Миколаєва та Херсону, очільник ДП «ЧЕТЦ» Д. Максимов звертається до них з проханням сприяти проведенню обстеження та паспортизації будівель та споруд згідно з вимогами діючого законодавства. Адже діти, підлітки, студенти, молодь — наша головна цінність. І найперше завдання для нас — бачити їх живими та здоровими.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт