Новини

Фахівцями санітарної лабораторії ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» проведено санітарно-гігієнічні дослідження робочих місць працівників ТОВ «Таврида - Плюс» у Херсонській області
07 Жовт. 2020

Фахівцями санітарної лабораторії ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» проведено санітарно-гігієнічні дослідження робочих місць працівників ТОВ «Таврида - Плюс» у Херсонській області

Спеціалістами санітарної лабораторії ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконано у ТОВ «Таврида - Плюс», розташованому в Каланчацькому районі Херсонської обл., санітарно-гігієнічні дослідження для атестації робочих місць токаря, апаратника сушильних установок, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Санітарно-гігієнічні дослідження проведено згідно Наказу МОЗ України "Про затвердження Державних санітарних норм та правил "Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу" від 08.04.2014р. № 248, а також відповідних ГОСТів та ДСН.

Фахівці санітарної лабораторії досліджували фактори виробничого середовища та трудового процесу робочих місць. У робочих зонах здійснено заміри рівня хімічних речовин, визначено показники мікроклімату, шуму та вібрації, важкості, напруженості праці, тощо.

За результатами досліджень працівниками санітарної лабораторії проведено комплексну оцінку всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу та супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я і працездатність працівників в процесі трудової діяльності. Результати досліджень буде використано підприємством під час атестації робочих місць за умовами праці.

За підсумками атестації підприємство проводить комплекс заходів з оптимізації рівня гігієни і безпеки, характеру праці і оздоровленню працюючих, а також визначає категорії працівників, які мають право на компенсації за роботу у шкідливих умовах. Всі ці заходи направлено на збереження життя і здоров’я працівників підприємства.

Фахівці санітарної лабораторії ДП «ЧЕТЦ» надали замовнику методичну допомогу у складанні Карт умов праці для подальшого використання в атестації робочих місць.

Довідково. ТОВ «Таврида - Плюс» відоме не лише в Херсонській області, а й за її межами. Підприємство займається вирощуванням зернових і технічних культур, овочівництвом, декоративним садівництвом та вирощуванням продукції розсадників.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт