Новини

Вітання з Днем юриста України
08 Жовт. 2020

Вітання з Днем юриста України

У Всеукраїнський День юриста ми вітаємо з професійним святом юрисконсульта ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» Інну Михайлівну Бусарову.

Інно Михайлівно, Ви працюєте в ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» вже багато років, в юридичних питаннях —просто ас, а тому з гордістю вітаємо Вас з Днем юриста! Бажаємо Вам просування по кар'єрних сходах, усіляких гараздів та гідної зарплати! Весь колектив задоволений якістю Вашої роботи, фахівці ДП «ЧЕТЦ» звертаються за юридичною допомогою тільки до Вас, тому що Ви вірно оперуєте законами, Ваші професійні переваги — об'єктивність, послідовність, логічність.

Бажаємо Вам здоров’я, щастя та удачі в житті, і бути такою ж молодою і красивою, якою ми знаємо і бачимо Вас кожного дня. В цей день бажаємо всім справедливим, непідкупним і найчеснішим юристам, щоб печалі проходили повз, спокою і процвітання на службі та в житті сімейному. Нехай всі справи йдуть в гору. Ви надія та захист всієї України, наша національна гордість!

Довідково. День юриста 2020 в Україні відзначають у четвер 8 жовтня. Ця спеціальність – одна із найпопулярніших в країні. Відзначимо, що українці святкують цей день з 1997 року.

Дмитро Максимов,
керівник ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”
Колектив ДП «ЧЕТЦ»

Останні новини

Види робіт