Новини

16 Жовт. 2020

ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» одержано два Свідоцтва Регістра судноплавства України

Державне підприємство «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» одержав два Свідоцтва Регістра судноплавства України:

«Свідоцтво про відповідність підприємства вимогам Регістра судноплавства України» № СВП-41-3-79-20 від 22.07.2020 та «Свідоцтво про акредитацію випробувальної лабораторії» № САВЛ-41-3-67-20 від 22.07.2020.

«Свідоцтвом про відповідність підприємства вимогам Регістра судноплавства України» посвідчується, що ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» відповідає вимогам Регістра судноплавства України як підприємство, яке виконує теоретичну підготовку та практичні кваліфікаційні випробування зварників ( в атестаційних центрах), а саме: теоретична підготовка та практичні кваліфікаційні випробування зварників.

При виконанні робіт, зазначених у цьому переліку, використовувати тільки сертифіковані Регістром матеріали та вироби.

«Свідоцтво про акредитацію випробувальної лабораторії» свідчить про те, що ДП «ЧЕТЦ» володіє компетенцією згідно з вимогами Правил і Керівництв Регістру судноплавства України відносно проведення випробувань в галузі акредитації:

  • електрообладнання та обладнання автоматизації; електричні установки;
  • метали та сплави;
  • зварювальні з’єднання конструкцій та виробів;
  • зварювальні з’єднання.

Названі «Свідоцтва…» одержані ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» по праву.

Підприємство має багаторічний досвід проведення робіт різних напрямків. Висококваліфіковані, з великим досвідом роботи фахівці пройшли відповідну професійну підготовку та отримали кваліфікацію експертів технічних з промислової безпеки.

В ДП «ЧЕТЦ» розроблена, впроваджена і сертифікована Система менеджменту якості згідно вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015 «Системи менеджменту якості. Вимоги », ДСТУ ISO 9001: 2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги».

Все це свідчить про те, що спеціалісти ДП «ЧЕТЦ» з високою якістю виконають та проведуть роботи, про які вказано в одержаних Свідоцтвах.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт