Новини

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – смерті нашого колеги і друга  Чернеги Петра Тихоновича
21 Жовт. 2020

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – смерті нашого колеги і друга Чернеги Петра Тихоновича

Впродовж трудової діяльності Петро Тихонович підтвердив високе звання і покликання – працювати з людьми, заради людей та заради збереження їх життя і здоров’я. Багато років він був технічним інспектором праці Федерації профспілок Одеської області. Потім працював в Головному управлінні Держпраці в Одеській області ( тоді Держгірпромнагляді) — інспектором, головним інспектором, начальником інспекції, першим заступником начальника Головного управління.

Обіймав керівну посаду в ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» — був заступником директора.

Ми пам’ятаємо і любимо Петра Тихоновича за уважне ставлення до колег, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував.

А яким він був веселим, яким дотепним, як умів пожартувати та розповісти щось цікаве! Всі знали: якщо Чернега щось розповідає, треба відкласти на хвилинку справи, підійти поближче і слухати, щоб нічого не пропустити.

Навколо Петра Тихоновича завжди гуртувалися люди різних професій та статусів, і до кожного він умів і прагнув віднайти свій особливий підхід.

Чуйний, уважний, щирий, позитивний і принциповий, він випромінював життєдайну енергію, світло, прагнув передати свій цінний досвід, уміння коллегам-початківцям та охоче навчався новому і прогресивному. За роки роботи Петра Тихоновича не раз відзначали за сумлінну працю і високий професіоналізм.

У нашій пам’яті Петро Тихонович Чернега назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого.

Вічна світла пам’ять нашому колезі і другу.

Дмитро Максимов,
керівник ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”
Колектив ДП «ЧЕТЦ»

Останні новини

Види робіт