Новини

Вітання з днем автомобіліста і дорожника
23 Жовт. 2020

Вітання з днем автомобіліста і дорожника

Дорогі друзі! Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено стільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, яка вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь, гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслуженої поваги.

Вітаю з професійним святом наших колег: механіка Миколу Козаченка, водіїв Миколу Післяра, Віктора Джаврова, Олега Башмакова, Анатолія Сьомика , Анатолія Ворощука.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі!

Дмитро Максимов,
керівник ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт