Новини

Фахівцями ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконано санітарно-гігієнічні дослідження у  ДП «Великокопанівське лісомисливське господарство» Херсонської області.
27 Жовт. 2020

Фахівцями ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконано санітарно-гігієнічні дослідження у ДП «Великокопанівське лісомисливське господарство» Херсонської області.

Працівники санітарної лабораторії ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконали у ДП «Великокопанівське ЛМГ» Олешківського району Херсонської області санітарно-гігієнічні дослідження для атестації робочих місць лісоруба, спостерігача пожежного, тракториста (лісогосподарські роботи), водія автотранспортних засобів, пожежного рятувальника.

У робочих зонах здійснено заміри рівня хімічних речовин, визначено показники мікроклімату та шуму, важкості, напруженості праці, тощо.

Фахівці санітарної лабораторії ДП «ЧЕТЦ» надали замовнику методичну допомогу у складанні Карт умов праці для подальшого використання в атестації робочих місць.

Атестація робочих місць надає комплексну оцінку всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу та супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я і працездатність працівників в процесі трудової діяльності.

За підсумками атестації підприємство проводить комплекс заходів по оптимізації рівня гігієни і безпеки, характеру праці і оздоровленню працюючих, та визначає категорії працівників, які мають право на пільгове пенсійне забезпечення та інші компенсації за роботу у шкідливих умовах.

Довідково. Державне підприємство «Великокопанівське лісомисливське господарство» розташоване в південно – західній частині Херсонської області на території Олешківського, Голопристанського і Скадовського адміністративних районів в зоні Нижньодніпровських лісів.

Напрямки діяльності: лісівництво, лісовідновлення, лісорозведення, охорона і захист лісу, використання лісових ресурсів, мисливське господарство та ін..

Фото взяте з сайту Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт