Новини

Фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» беруть активну участь у виконанні програми із заміни, модернізації і диспетчеризації ліфтів у м. Одесі
29 Жовт. 2020

Фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» беруть активну участь у виконанні програми із заміни, модернізації і диспетчеризації ліфтів у м. Одесі

Як ми вже неодноразово розповідали, в Одесі прийнято «Міську цільову програму із заміни, модернізації і диспетчеризації ліфтів у м. Одесі на 2016-2020 рр», затверджену рішенням Одеської міської ради від 16 березня 2016 р № 454-VII. І тут серйозну позицію тримають фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці», які беруть участь у виконанні програми, проводячи первинні та позачергові технічні огляди ліфтів після їх заміни і модернізації.

Експертне обстеження ліфтів, на предмет можливості подальшої експлуатації, проводиться на підставі Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого Постановою КМУ від 26.05.2004 р № 687, а також «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів».

Зараз експерт технічний Чорноморського ЕТЦ Анатолій Корчинський продовжує проводити експертне обстеження та технічний огляд ліфтів, розташованих у житлових будинках м. Одеси. Нещодавно він провів первинне технічне опосвідчення трьох ліфтів «KONE» в житлових будинках, які збудовано КП «Будова».

експерт технічний Чорноморського ЕТЦ Анатолій Корчинський проводить експертне обстеження та технічний огляд  ліфтів

Під час проведення обстеження ліфтів — обладнання підвищеної небезпеки — фахівець ДП «ЧЕТЦ» перевірив їх технічний стан, організацію безпечної експлуатації, ведення експлуатаційної документації та опрацював результати обстежень.

За результатами обстежень замовнику надано висновок експертизи, відповідний запис внесено в паспорт оглянутого механізму.

Маючи ліцензії та дозволи на основні види діяльності, фахівці ДП «ЧЕТЦ» завжди виконують свою роботу з високою якістю і несуть відповідальність за надійність та безпеку своєї праці. Якщо вони надають замовнику висновок, у якому зазначено, що ліфт витримав технічне опосвідчення, знаходиться у працездатному стані та визнаний здатним до експлуатації згідно паспортних характеристик — означає, що мешканці Одеси зможуть користуватися ліфтами безпечно, легко, без перешкод.

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

Останні новини

Види робіт