Новини

24 Лист. 2020

Фахівцями ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконано санітарно-гігієнічні дослідження у ПОСП „АГРОФІРМА „МИР”

Фахівцями ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконано санітарно-гігієнічні дослідження у Приватно – орендному сільськогосподарському підприємстві „АГРОФІРМА „МИР”, розташованому у Новотроїцькому районі Херсонської області. 

Працівники санітарної лабораторії ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконали у Приватно – орендному сільськогосподарському підприємстві „АГРОФІРМА „МИР” санітарно-гігієнічні дослідження для атестації робочих місць електрогазозварника, машиніста крана (кранівника), кухаря,тракториста – машиніста сільськогосподарського виробництва.

У робочих зонах здійснено заміри рівня хімічних речовин, визначено показники мікроклімату та шуму та вібрації, важкості, напруженості праці, тощо.

Фахівці санітарної лабораторії ДП «ЧЕТЦ» надали замовнику методичну допомогу у складанні Карт умов праці для подальшого використання в атестації робочих місць.

Атестація робочих місць надає комплексну оцінку всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу та супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я і працездатність працівників в процесі трудової діяльності.

За підсумками атестації підприємство проводить комплекс заходів по оптимізації рівня гігієни і безпеки, характеру праці і оздоровленню працюючих, та визначає категорії працівників, які мають право на пільгове пенсійне забезпечення та інші компенсації за роботу у шкідливих умовах.

Довідково:  Приватно – орендне сільськогосподарське підприємство „АГРОФІРМА „МИР” займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур та насіння масличних культур; вирощуванням овочів і баштанних культур, коренеплодів і клубнеплодів, розведенням великої рогатої худоби молочних порід, домашньої птиці та ін.

 

Прес-служба
ДП „Чорноморський
експертно-технічний
центр Держпраці”

 

Останні новини

Види робіт