Новини

24 Черв. 2021

Фахівцями ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконано санітарно-гігієнічні дослідження у ТОВ ВКП «ССМУ-10»

Фахівцями ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» виконано санітарно-гігієнічні дослідження у ТОВ ВКП «ССМУ-10»

Працівники санітарної лабораторії ДП «Чорноморський експертно -технічний центр Держпраці»  виконали у  ТОВ ВКП «ССМУ-10» (м. Херсон) санітарно-гігієнічні дослідження для атестації робочих місць:

- машиніст крана (кранівника),

- виконавець робіт (майстер),

- електрозварник ручного зварювання,

- монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій.

У робочих зонах здійснено заміри рівня хімічних речовин, визначено показники мікроклімату, шуму та вібрації, важкості, напруженості праці, тощо.

Фахівці санітарної лабораторії ДП «ЧЕТЦ» надали замовнику методичну допомогу у складанні Карт умов праці для подальшого використання в атестації робочих місць.

Атестація робочих місць надає комплексну оцінку всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу та супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я і працездатність працівників в процесі трудової діяльності.

За підсумками атестації підприємство проводить комплекс заходів по оптимізації рівня гігієни і безпеки, характеру праці і оздоровленню працюючих, та визначає категорії працівників, які мають право на пільгове пенсійне забезпечення  та інші компенсації за роботу у шкідливих умовах.

 

  • Довідково: Основні види діяльності ТОВ ВКП «ССМУ-10»

монтажно – будівельні роботи.

 

Останні новини

Види робіт