Новини

29 Вер. 2021

28.09.2021р. директор ДП «ЧЕТЦ» Максимов Д.Г. відвідав підприємства групи компаній «РИСОІЛ»...

28.09.2021р. директор ДП «ЧЕТЦ» Максимов Д.Г. відвідав підприємства групи компаній «РИСОІЛ»

в порту Чорноморськ, зустрівся з керівництвом підприємств ТОВ «РИСОІЛ ПОРТ» та ТОВ «СП РИСОІЛ ТЕРМІНАЛ» та ознайомився з виробничими процесами та перспективами розвитку підприємств.
Підприємства займаються перевантаженням експортно-імпортних, транзитних вантажів з різних видів транспортних засобів, забезпеченням тимчасового збереження вантажів в ємностях підприємства.
Перевантажуються: рослинні олії, зернові культури (пшониця, ячмінь, кукурудза, просо), насіння олійних культур (соя, рапс, льон, соняшник),
зернобобові культури (нут і горох).
Підприємства постійно розвиваються, нарощують виробничі потужності. В планах групи компаній побудувати в порту «Чорноморськ» двосторонній пірс, що дозволить приймати судна типу Panamax, а в перспективі, післе днопоглиблення, і судна типу Post Panamax дедвейтом до 120 тис. т.
ДП «ЧЕТЦ» має багаторічний досвід роботи на підприємствах групи «РИСОІЛ», виконуючи технічні огляди, експертні обстеження обладнання підвищеної небезпеки, висновки експертизи щодо стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання під час виконання робіт та експлуатації устатковання підвищеної небезпеки.
Керівництво підприємств позитивно оцінило якість виконання робіт, кваліфікацію та ділові якості експертів ДП «ЧЕТЦ». В ході проведення зустрічі була досягнута домовленість про подальшу плідну роботу.

Останні новини

Види робіт