Новини

06 Груд. 2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ»

УВАГА Державне підприємство «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» (ДП «ЧЕТЦ») – державне унітарне підприємство, що діє як державне комерційне підприємство, засноване на державній власності»

та належить до сфери управління Фонду державного майна України відповідно до Статуту затвердженого наказом Фонду державного майна України від 10.06.2020 року №1052.

Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях від 24.11.2020 року №1243 прийнято рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу Державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці». 12.11.2021 року відбувся аукціон з приватизації Єдиного майнового комплексу державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці». ДП «ЧЕТЦ» вважає за необхідне проінформувати партнерів, контрагентів, замовників послуг про наступне.

Станом на 15.11.2021 року інформація наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо ДП «ЧЕТЦ» (код ЄДРПОУ 20950040) повністю відповідає дійсності.

Організаційно-правова форма Підприємства залишилась незмінною.
Директор ДП «ЧЕТЦ» – Дмитро Максимов.
Зобов’язання ДП «ЧЕТЦ» перед замовниками виконуються відповідно до укладених господарських договорів та чинного законодавства України. Підприємство приймає замовлення на виконання робіт за основними напрямами діяльності.


ВСІ ОТРИМАНІ ДП «ЧЕТЦ» ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ Є ЧИННИМИ.


Юридична адреса підприємства: вул. Тираспольська, 12, м. Одеса, 65045.

 

Останні новини

Види робіт