Новини


Новини

У відділі навчання Чорноморського експертно-технічного центру «Держпраці» відбувся іспит з питань охорони праці.

На підвищення кваліфікації до Чорноморського ЕТЦ своїх фахівців направили провідні компанії Одеської області. Зокрема, навчання проходили фахівці Міжнародного аеропорту «Одеса», ТОВ «Південна енергетична компанія», ТОВ «Електромонтажна компанія  «АСВІТ», ТОВ «Компанія Скай Сервіс», яка забезпечує обслуговування пасажирів та повітряних суден Одеського аеропорту; логістичної компанії «Black Sea Shipping Service Ltd», яка займається контейнерними перевозками.

Детальніше...
Співробітники порту «Южний» підвищили кваліфікацію у навчальному відділі Чорноморського експертно-технічного центру

Співробітники ДП «Морський торгівельний порт «Южний», які експлуатують навантажувачі, пройшли навчання з галузевих правил у навчальному відділі ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці».

Детальніше...
Чорноморський експертно-технічний центр отримав звання «Лідер року 2018»

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» визнано одним з найефективніших підприємств в галузі технічних випробувань та досліджень. 

Детальніше...
Фахівці Чорноморського експертно-технічного центру провели обстеження транспортних засобів ТДВ «ІнтерХім»

Фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» провели технічний огляд технологічних транспортних засобів (ТТЗ), що належать Товариству з додатковою відповідальністю  «Інтерхім».

Детальніше...
12 Жовт. 2018

Вітаємо з Святом Пресвятої Богородиці та Днем Захисника України!

Усі ми в очікуванні великого свята, яке християнський світ знає вже більше тисячі літ. В Україні воно здобуло визнання і як свято національне. Адже Покрову особливо відзначало козацтво, вважаючи Богородицю своєю заступницею. З нею і нині пов’язують свої сподівання Захисники України.

З почуттям великої приязні до Вас, хочеться побажати всім Божої благодаті і добра. Нехай Свята Богородиця захищає від бід, негараздів і допомагає знайти шлях до Перемоги, національного благополуччя та особистого щастя. 

 

Колектив «Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці»

Останні новини

Види робіт


Корисні посилання