Новини

31 Жовт. 2018

У відділі навчання ДП „Чорноморський експетно-технічний центр Держпраці”

У відділі навчання ДП „Чорноморський експетно-технічний центр Держпраці” склали іспит з питань охорони праці посадові особи підприємств Одеси та області.

24 жовтня фахівці підприємств Одеси і області пройшли іспити з охорони праці у відділі навчання ДП „ЧЕТЦ”. 

Серед склавших екзамени — директори та заступники директорів підприємств, головні інженери, головні механіки, технічні директори, керівники служб енергогосподарства, економісти, начальники служб охорони праці та інженери з охорони праці, начальники дільниць, механіки, енергетики та ін.

В жовтні поточного року, у процесі навчання, фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» прочитали слухачам лекції загального курсу з охорони праці та галузевих правил: 

"Охорона праці”; 

"Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями";   

"Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті";      

"Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт”;

"Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання";

"Охорона праці і промислова безпека у будівництві" ДБН А.3.2-2-2009;    

"Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів".

У процесі навчання та перевірки знань брали участь представники товариств з обмеженою відповідальністю "ФЕНИКСС", "ЦЕЛИ",  "Метроном", "Черноморжилстрой", "Укргазифікація Південь",  "ОДІСЕЙ-БМУ-11", Приватне підприємство "Профик-Юг", ВК "Управління механізації будівництва" та ін. — посадові особи, у яких закінчився термін навчання раз на три роки, а також посадовці, які вперше приступили до роботи.

Навчальний процес організовано за спеціальною програмою навчання згідно з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

Комісія з перевірки знань, яка складалася з фахівців Головного управління Держпраці в Одеській області,  засвідчила високий рівень знань слухачів з питань охорони праці.

 

Прес-служба ДП „ЧЕТЦ”

Останні новини

Види робіт