У відділі навчання ДП „Чорноморський експетно-технічний центр Держпраці”


Новини

У відділі навчання Чорноморського експертно-технічного центру «Держпраці» відбувся іспит з питань охорони праці.

На підвищення кваліфікації до Чорноморського ЕТЦ своїх фахівців направили провідні компанії Одеської області. Зокрема, навчання проходили фахівці Міжнародного аеропорту «Одеса», ТОВ «Південна енергетична компанія», ТОВ «Електромонтажна компанія  «АСВІТ», ТОВ «Компанія Скай Сервіс», яка забезпечує обслуговування пасажирів та повітряних суден Одеського аеропорту; логістичної компанії «Black Sea Shipping Service Ltd», яка займається контейнерними перевозками.

Детальніше...
Співробітники порту «Южний» підвищили кваліфікацію у навчальному відділі Чорноморського експертно-технічного центру

Співробітники ДП «Морський торгівельний порт «Южний», які експлуатують навантажувачі, пройшли навчання з галузевих правил у навчальному відділі ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці».

Детальніше...
Чорноморський експертно-технічний центр отримав звання «Лідер року 2018»

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» визнано одним з найефективніших підприємств в галузі технічних випробувань та досліджень. 

Детальніше...
Фахівці Чорноморського експертно-технічного центру провели обстеження транспортних засобів ТДВ «ІнтерХім»

Фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» провели технічний огляд технологічних транспортних засобів (ТТЗ), що належать Товариству з додатковою відповідальністю  «Інтерхім».

Детальніше...

У відділі навчання ДП „Чорноморський експетно-технічний центр Держпраці” склали іспит з питань охорони праці посадові особи підприємств Одеси та області.

24 жовтня фахівці підприємств Одеси і області пройшли іспити з охорони праці у відділі навчання ДП „ЧЕТЦ”. 

Серед склавших екзамени — директори та заступники директорів підприємств, головні інженери, головні механіки, технічні директори, керівники служб енергогосподарства, економісти, начальники служб охорони праці та інженери з охорони праці, начальники дільниць, механіки, енергетики та ін.

В жовтні поточного року, у процесі навчання, фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» прочитали слухачам лекції загального курсу з охорони праці та галузевих правил: 

"Охорона праці”; 

"Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями";   

"Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті";      

"Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт”;

"Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання";

"Охорона праці і промислова безпека у будівництві" ДБН А.3.2-2-2009;    

"Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів".

У процесі навчання та перевірки знань брали участь представники товариств з обмеженою відповідальністю "ФЕНИКСС", "ЦЕЛИ",  "Метроном", "Черноморжилстрой", "Укргазифікація Південь",  "ОДІСЕЙ-БМУ-11", Приватне підприємство "Профик-Юг", ВК "Управління механізації будівництва" та ін. — посадові особи, у яких закінчився термін навчання раз на три роки, а також посадовці, які вперше приступили до роботи.

Навчальний процес організовано за спеціальною програмою навчання згідно з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

Комісія з перевірки знань, яка складалася з фахівців Головного управління Держпраці в Одеській області,  засвідчила високий рівень знань слухачів з питань охорони праці.

 

Прес-служба ДП „ЧЕТЦ”

Останні новини

Види робіт


Корисні посилання