У відділі навчання ДП „Чорноморський експетно-технічний центр Держпраці”


Новини

Орган з інспектування «Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці» акредитовано на виконання робіт в сфері експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва

  Орган з інспектування державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» отримав атестат про акредитацію в сфері експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва. Акредитація проводилася Національним агентством з акредитації України відповідно до стандартів визначених Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO) та Міжнародною електротехнічною комісією (IEC). За підсумками проведеної оцінки НААУ засвідчило відповідність органу з інспектування ДП «ЧЕТЦ» вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014 (ISO/IEC 17020:2012).

Детальніше...
В Одесі відзначили переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці — очима дітей»

Колектив ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» взяв участь у проведенні регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці – очима дітей».

Детальніше...
З навантажувачами мають право працювати лише спеціально навчені та атестовані фахівці

У «Правилах охорони праці під час експлуатації навантажувачів», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України, зазначається, що вони поширюються на всіх суб'єктів господарювання, що займаються експлуатацією, переобладнанням, обов'язковим технічним контролем та експертним обстеженням навантажувачів. Крім того «Правила» встановлюють мінімальні вимоги безпеки до обладнання, яку роботодавець повинен підтримувати на визначеному рівні.

Детальніше...
Увага зміна номерів телефону.

Дорогі друзі у нас змінилися номери телефонів наших відділів. Детальніше в розділі контакти.

Детальніше...
В Чорноморському експертно-технічному центрі відбулися навчання з питань безпеки використання навантажувачів

ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» вкотре провів навчання з галузевих правил. Цього разу за новими знаннями прийшли фахівці підприємств Одеси та Одеської області, які працюють з навантажувачами.

Детальніше...

У відділі навчання ДП „Чорноморський експетно-технічний центр Держпраці” склали іспит з питань охорони праці посадові особи підприємств Одеси та області.

24 жовтня фахівці підприємств Одеси і області пройшли іспити з охорони праці у відділі навчання ДП „ЧЕТЦ”. 

Серед склавших екзамени — директори та заступники директорів підприємств, головні інженери, головні механіки, технічні директори, керівники служб енергогосподарства, економісти, начальники служб охорони праці та інженери з охорони праці, начальники дільниць, механіки, енергетики та ін.

В жовтні поточного року, у процесі навчання, фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» прочитали слухачам лекції загального курсу з охорони праці та галузевих правил: 

"Охорона праці”; 

"Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями";   

"Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті";      

"Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт”;

"Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання";

"Охорона праці і промислова безпека у будівництві" ДБН А.3.2-2-2009;    

"Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів".

У процесі навчання та перевірки знань брали участь представники товариств з обмеженою відповідальністю "ФЕНИКСС", "ЦЕЛИ",  "Метроном", "Черноморжилстрой", "Укргазифікація Південь",  "ОДІСЕЙ-БМУ-11", Приватне підприємство "Профик-Юг", ВК "Управління механізації будівництва" та ін. — посадові особи, у яких закінчився термін навчання раз на три роки, а також посадовці, які вперше приступили до роботи.

Навчальний процес організовано за спеціальною програмою навчання згідно з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

Комісія з перевірки знань, яка складалася з фахівців Головного управління Держпраці в Одеській області,  засвідчила високий рівень знань слухачів з питань охорони праці.

 

Прес-служба ДП „ЧЕТЦ”

Останні новини

Види робіт


Корисні посилання