Експерти «Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці» перевірили обладнання теплопостачальних підприємств Одеської області


Новини

Орган з інспектування «Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці» акредитовано на виконання робіт в сфері експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва

  Орган з інспектування державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» отримав атестат про акредитацію в сфері експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва. Акредитація проводилася Національним агентством з акредитації України відповідно до стандартів визначених Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO) та Міжнародною електротехнічною комісією (IEC). За підсумками проведеної оцінки НААУ засвідчило відповідність органу з інспектування ДП «ЧЕТЦ» вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014 (ISO/IEC 17020:2012).

Детальніше...
В Одесі відзначили переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці — очима дітей»

Колектив ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» взяв участь у проведенні регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці – очима дітей».

Детальніше...
З навантажувачами мають право працювати лише спеціально навчені та атестовані фахівці

У «Правилах охорони праці під час експлуатації навантажувачів», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України, зазначається, що вони поширюються на всіх суб'єктів господарювання, що займаються експлуатацією, переобладнанням, обов'язковим технічним контролем та експертним обстеженням навантажувачів. Крім того «Правила» встановлюють мінімальні вимоги безпеки до обладнання, яку роботодавець повинен підтримувати на визначеному рівні.

Детальніше...
Увага зміна номерів телефону.

Дорогі друзі у нас змінилися номери телефонів наших відділів. Детальніше в розділі контакти.

Детальніше...
В Чорноморському експертно-технічному центрі відбулися навчання з питань безпеки використання навантажувачів

ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» вкотре провів навчання з галузевих правил. Цього разу за новими знаннями прийшли фахівці підприємств Одеси та Одеської області, які працюють з навантажувачами.

Детальніше...

Напередодні початку опалювального сезону на підприємствах Одеси та Одеської області була проведена планова діагностика обладнання теплопостачальних підприємств з метою безперебійного забезпечення житлових будинків та установ опаленням та гарячою водою.

Зокрема, фахівці ДП «ЧЕТЦ» продіагностували обладнання найпотужніших підприємств області з теплозабезпечення - КП «Теплопостачання міста Одеси» та ПАТ «Одеська ТЕЦ».

Експертне обстеження обладнання підвищеної небезпеки проводилося згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Порядок проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічної діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» та нормативно-правового акту «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском».

За результатами технічного діагностування стану обладнання фахівці ДП «ЧЕТЦ» склали та передали керівникам зазначених підприємств висновки експертиз та регламент на їх подальшу експлуатацію. Також з підприємствами укладено угоди щодо обстеження в поточному році обладнання, термін експлуатації якого вичерпано.

Варто зазначити, що фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» пройшли спеціальну підготовку в ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» та отримали право на проведення технічного огляду та експертного обстеження обладнання підвищеної небезпеки.

Прес-служба ДП «Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці»

Останні новини

Види робіт


Корисні посилання