Експерти «Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці» перевірили обладнання теплопостачальних підприємств Одеської області


Новини

У відділі навчання Чорноморського експертно-технічного центру «Держпраці» відбувся іспит з питань охорони праці.

На підвищення кваліфікації до Чорноморського ЕТЦ своїх фахівців направили провідні компанії Одеської області. Зокрема, навчання проходили фахівці Міжнародного аеропорту «Одеса», ТОВ «Південна енергетична компанія», ТОВ «Електромонтажна компанія  «АСВІТ», ТОВ «Компанія Скай Сервіс», яка забезпечує обслуговування пасажирів та повітряних суден Одеського аеропорту; логістичної компанії «Black Sea Shipping Service Ltd», яка займається контейнерними перевозками.

Детальніше...
Співробітники порту «Южний» підвищили кваліфікацію у навчальному відділі Чорноморського експертно-технічного центру

Співробітники ДП «Морський торгівельний порт «Южний», які експлуатують навантажувачі, пройшли навчання з галузевих правил у навчальному відділі ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці».

Детальніше...
Чорноморський експертно-технічний центр отримав звання «Лідер року 2018»

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» визнано одним з найефективніших підприємств в галузі технічних випробувань та досліджень. 

Детальніше...
Фахівці Чорноморського експертно-технічного центру провели обстеження транспортних засобів ТДВ «ІнтерХім»

Фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» провели технічний огляд технологічних транспортних засобів (ТТЗ), що належать Товариству з додатковою відповідальністю  «Інтерхім».

Детальніше...

Напередодні початку опалювального сезону на підприємствах Одеси та Одеської області була проведена планова діагностика обладнання теплопостачальних підприємств з метою безперебійного забезпечення житлових будинків та установ опаленням та гарячою водою.

Зокрема, фахівці ДП «ЧЕТЦ» продіагностували обладнання найпотужніших підприємств області з теплозабезпечення - КП «Теплопостачання міста Одеси» та ПАТ «Одеська ТЕЦ».

Експертне обстеження обладнання підвищеної небезпеки проводилося згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Порядок проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічної діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» та нормативно-правового акту «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском».

За результатами технічного діагностування стану обладнання фахівці ДП «ЧЕТЦ» склали та передали керівникам зазначених підприємств висновки експертиз та регламент на їх подальшу експлуатацію. Також з підприємствами укладено угоди щодо обстеження в поточному році обладнання, термін експлуатації якого вичерпано.

Варто зазначити, що фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» пройшли спеціальну підготовку в ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» та отримали право на проведення технічного огляду та експертного обстеження обладнання підвищеної небезпеки.

Прес-служба ДП «Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці»

Останні новини

Види робіт


Корисні посилання