Фахівці ДП «Морський торгівельний порт «Чорноморськ» підвищують кваліфікацію у відділі навчання ДП «ЧЕТЦ»


Новини

Фахівці Чорноморського експертно-технічного центру проводять позачерговий технічний огляд ліфтового фонду Одеси

В рамках міської цільової Програми із заміни, модернізації і диспетчеризації ліфтів у місті Одеса фахівці ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» проводять позачергові технічні огляди ліфтового парку міста. За результатами випробування та технічного огляду  фахівці ДП «ЧЕТЦ» надають відповідні висновки про придатність до експлуатації ліфтових механізмів до Департаменту міського господарства Одеської міської ради.

Детальніше...
ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» долучився до написання радіодиктанту

До Дня української писемності та мови колектив ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» долучився до написання радіодиктанту національної єдності.

Детальніше...
Експерти «Чорноморського експертно-технічного центру Держпраці» перевірили обладнання теплопостачальних підприємств Одеської області

Напередодні початку опалювального сезону на підприємствах Одеси та Одеської області була проведена планова діагностика обладнання теплопостачальних підприємств з метою безперебійного забезпечення житлових будинків та установ опаленням та гарячою водою.

Детальніше...
Колективом ДП „Четц” пройдено наглядовий аудит системи управління якістю 

ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» успішно пройшов наглядовий аудит системи управління якістю (сертифікат відповідності системи управління якістю № 41-529-17 від 27.06.2017), проведений Регістром судноплавства України.

Детальніше...
У відділі навчання ДП „Чорноморський експетно-технічний центр Держпраці”

У відділі навчання ДП „Чорноморський експетно-технічний центр Держпраці” склали іспит з питань охорони праці посадові особи підприємств Одеси та області.

Детальніше...

У відділі навчання ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» у лютому поточного року пройшли навчання 16 посадових осіб ДП "МОРСЬКИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК": головний інженер порту, заступник директора порту з експлуатації, начальник служби правового забезпечення, головний механік порту, начальник відділу охорони навколишнього середовища, начальник відділу охорони праці, провідні інженери відділу та ін

У процесі навчання їм було прочитано лекції загального курсу з охорони праці та галузевих правил:

  • "Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями»  (НПАОП 0.00-1.71-13); "Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті"  (НПАОП 0.00-1.15-07);
  • "Правила безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском" (НПАОП 0.00-1.59-87);  
  • "Правила безпеки праці в морських портах" (НПАОП 63.22-1.04-88);
  • "Правила техніки безпеки на суднах морського флоту"  (НПАОП 61.1-1.01-76);
  • "Правила техніки безпеки при виконанні робіт на суднах портового і службово-допоміжного флоту" (НПАОП 61.1-1.03-77 );
  • "Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт" (НПАОП 0.00-1.75-15) та ін.

27 лютого 2018 року, після курсу навчання, слухачі складатимуть екзамен — перевірку знань.

До складу комісії з перевірки знань  увійдуть представники Державної служби з питань праці та Головного управління Держпраці в Одеській області.

  

Прес-служба ДП «ЧЕТЦ»

 

Останні новини

Види робіт


Корисні посилання