НАШІ ПОСЛУГИ


З 10.03.2021 набрали чинності затверджені Постановою Кабінету Міністрів України №77 у новій редакції:

ПЕРЕЛІК машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки

ПЕРЕЛІК видів робіт підвищеної небезпеки:

- які виконуються на підставі дозволу (група А);
- які виконуються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (група Б)

Нова форма ДЕКЛАРАЦІЇ відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Згідно наказу №507 від 12.04.2018р. Мінсоцполітики експертна організація, що виконує експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва (для отримання підприємством дозвола Держпраці) повинна бути акредитованою Національним агентством з акредитації України як орган з інспектування, що здійснює інспектування як третя сторона.


Новини

Орган з інспектування ДП «ЧЕТЦ» отримав оновлений атестат про акредитацію за №70413, тип А, виданий Національним агентством з акредитації України

Орган з інспектування ДП «ЧЕТЦ» отримав оновлений атестат про акредитацію за №70413, тип А, виданий Національним агентством з акредитації України, який підтверджує його компетентність відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019 (EN ISO/IEC 17020:2012, IDT; ISO/IEC 17020:2012) в сфері інспектування.

Детальніше...
Експерти технічні ДП «ЧЕТЦ» провели експертне обстеження та позачерговий повний технічний огляд кранів електричних однобалкових

Експерти технічні ДП «ЧЕТЦ» провели експертне обстеження та позачерговий повний технічний огляд кранів електричних однобалкових, розміщених в цехах товариства ТОВ "Елеваторпромсервіс" (м.Миколаїв), яке займається виробництвом елеваторного обладнання – автомобілерозвантажувачів, норій стрічкових, автомобільних ваг, стрічкових транспортерів, пробовідбірників.

Детальніше...
ПП «Дженерал Сюрвей Інспекшн»

Фахівці санітарної лабораторії ДП ЧЕТЦ виконали на підприємстві санітарно-гігієнічні дослідження для акредитації лабораторії…….

Детальніше...
Працівники ДП «ЧЕТЦ» провели експертне обстеження та позачерговий технічний огляд атракціонів

Працівники ДП «ЧЕТЦ», в рамках планової роботи з підготовки об'єктів підвищеної небезпеки до експлуатації ФОП Демидов Г.С., розташованих в рекреаційній зоні курорту Приморське Вилківського району Одеської області, в літній період, провели експертне обстеження та позачерговий технічний огляд атракціонів зазначеного підприємця.

Детальніше...
Експерти технічні Державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці», були направлені на ДП «Азовський судноремонтний завод»

Експерти технічні Державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці», були направлені на ДП «Азовський судноремонтний завод», м. Маріуполь, в період з 04.04.2021 по 07.04.2021 рік.

Детальніше...
ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» одержано Свідоцтво про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005

Державним підприємством   «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» одержано Свідоцтво про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005  № 04-0049/2020 від «16» 11 2020 р.

Детальніше...
01

Технічні огляди, експертне обстеження (технічне діагностування)

ДП «ЧЕТЦ» виконує технічні огляди та експертне обстеження машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки згідно з постановою Кабінету Міністрів України №687 від 26.05.2004р.:

 • парових та водогрійних котлів;
 • посудин, що працюють під тиском;
 • трубопроводів пари та гарячої води;
 • вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, канат-них доріг та фунікулерів;
 • ліфтів всіх типів;
 • технологічних транспортних засобів;
 • атракціонів підвищеної небезпеки (стаціонарні, пересувні та мобільні);
 • електричного устаткування (силових трансформаторів та розподільних пристроїв) тощо.

Випробувальна лабораторія технічної діагностики та неруйнівного контролю проводить весь необхідний комплекс робіт (неруйнівний контроль, технічну діагностику), паспорти-зацію обладнання та об`єктів, експлуатація яких пов`язана з підвищеною небезпекою:

 • експертне обстеження (технічну діагностику);
 • нівеліровку підкранових колій;
 • виготовлення дублікатів паспортів;
 • неруйнівний контроль зварних з’єднань і основного металу (резервуарів; несучих та огоро-джуючих конструкцій; газопроводів; технологічних трубопроводів та обладнання; залізни-чних ваг; вантажопідіймальних кранів і машин, підйомників, атракціонів; технологічних транспортних засобів, тощо);

Контроль проводиться наступними методами:

 • візуально-оптичним;
 • ультразвуковим;
 • магнітним;
 • кольоровим (капілярним);
 • ударним.

Останні новини

Види робіт


Корисні посилання